Oficiální web sdružení MAGNANIMITAS

Certifikace

Pozvánka

MMK 2023, roč. XIV.
 

http://www.masarykovakonference.cz/

18. - 20. 12. 2023
XIV. ročník

publikujte svůj text v recenzovaném sborníku konference


Domů Projekty Certifikace Certifikovaná osoba

Certifikovaná osoba systému III/11

Certifikační systém III/11 je určen právnickým, fyzickým osobám, institucím a ostatním subjektům provádějící přednáškovou, školící a lektorskou činnost.

Proces získání certifikátu je podobně jako u systémů I, II/11 odlišný pro každý jeden certifikační stupeň. V rámci systému III/11 je ověřeno dodržování standardizovaných postupů relevantních pro danou přednáškovou, školící či lektorskou činnost.

Proces získání certifikátu je shodný pro všechny stupně:

  • 1. vyžádejte si od nás požadavky na získání certifikačního stupně A, B nebo C systému III/11 (požadavky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )
  • 2. pošlete nám vyplněnou přihlášku a kvalifikační doklady
  • 3. vyvoláme certifikační řízení
  • 4. po úspěšném absolvování řízení od nás obdržíte Certifikát
  • 5. po třech letech proběhne recertifikace a vydání Certifikátu nového

Certifikační systém III/11 rozeznává 3 certifikační stupně:

Certifikační stupeň A systému III/11

Tento certifikační stupeň je určen subjektům s právní subjektivitou (nikoli fyzickým osobám) s předmětem činnosti dotýkající se akademické a vědeckovýzkumné činnosti.

Vydaný Certifikát hodnotí a ověřuje důvěryhodnost nabízených či realizovaných služeb, odborné znalosti akademického týmu a celkovou strukturu akademických aktivit.

Platnost certifikátu: 2 roky
Cena za certifikační řízení: 11.000 Kč | 440 EUR


Certifikační stupeň B systému III/11

Certifikační stupeň B je spolu se stupněm C určen výhradně fyzickým osobám s dosaženým postgraduálním stupněm vzdělání. Cerifikace se zaměřuje na formální ověření dosaženého stupně vzdělání, strukturu publikační, vědeckovýzkumné, didaktické apod. činnosti, přístup k celoživotnímu vzdělávání, absolvované relevantní kurzy a školení apod.

Platnost certifikátu: 3 roky
Cena za certifikační řízení: 4.200 Kč | 168 EUR


Certifikační stupeň C systému III/11

Certifikační stupeň C určen výhradně fyzickým osobám. Cerifikace se zaměřuje na formální ověření dosaženého stupně vzdělání, strukturu publikační, vědeckovýzkumné, didaktické apod. činnosti, přístup k celoživotnímu vzdělávání, absolvované relevantní kurzy a školení apod.

Platnost certifikátu: 1 rok
Cena za certifikační řízení: 1.500 Kč | 60 EURAk. sdr. MAGNANIMITAS, Československé armády 300, Hradec Králové | +420 498 651 292 | Jak se k nám dostanete - mapa